facebook_pixel
 • מתוקייה

  פעוטות אוהבים להוציא אנרגיות, להשתובב, לקפוץ, לרוץ לשחק ולהתפרק.
  בגילאי 4 חודשים עד גיל 3, מעט מפחיד לצרף אותם למשחקיות ולג'ימבורי של ילדים גדולים יותר. מדובר בתינוקות אשר חלקם לא הולכים וחלקם רק התחילו ללכת לדבר.
  במיוחד עבור הגילאים המתוקים האלה הקמנו במרכז חברותא את המתוקייה.
  המתוקייה היא משחקייה התפתחותית רכה ייחודית, מעוצבת ומאובזרת לפעוטות עד גיל שלוש. שם הם יוכלו ליהנות מבלי לחשוש מילדים גדולים יותר.

  12573958_893800304069964_2788234730715860188_n
  למידה דרך משחק היא הלמידה הקלה והזכירה ביותר
  יש הסוברים שבגיל מאוד צעיר הפעוטות קולטים ומפנימים טוב יותר את מה שמלמדים אותם. מתוך ההכרה ביכולות המיוחדות של הפעוטות, מלבד מתקני הג'ימבורי הרכים, המתוקייה מאובזרת גם במשחקי עץ מיוחדים המתאימים לגילם ומשפרים את יכולת הראיה המרחבית ואת כישורי המוטוריקה העדינה שלהם, משחקי התפתחות המותאמים במיוחד לגילאים אלה המשפרים את המיומנויות השונות ותורמות ליכולת הביטוי העצמי, וכן פינות ישיבה עם ספרים להנאה תוך הפעלת דמיון עשיר.
  מחקרים רבים מוכיחים כי משחק המשלב בתוכו יצירה, חשיבה ופעילות תורם להתפתחות הקוגניטיבית והגופנית. כמו כן משחק עם חברים נוספים תורם להתפתחות החברתית והרגשית. המשחק אינו נועד רק לצורך שחרור והנאה אלא דרך המשחק הפעוט מבטא את רגשותיו, מפתח את השפה שלו, מפתח מיומנויות מוטוריות עדינות וגסות, מפתח קואורדינציה ומגבש את זהותו העצמית. ניתן ללמוד המון דרך המשחק – זיהוי ושיום, צבעים, כיוונים, סבלנות, שיתוף, זיכרון, מוטוריקה עדינה וגסה ועוד.
  בגיל הרך אין צורך להפסיק לשחק ולהתחיל ללמד אלא צריך למצוא את האיזון ולשלב את הלמידה בתוך המשחק. המשחק הוא בעל תרומה רבה בטיפוח האישיות של הפעוטות ובעל חשיבות רבה להתפתחות תקינה של ילדים ופעוטות.

  DSC_3201
  אל תוותרו על רגעי משחק עם הקטנטנים והקטנטנות. מדובר בזמן איכות המשלב למידה, ידע והנאה.
  פעילות ג'ימבורי במתוקייה – פעילות גי'מבורי מוטורית-חווייתית מודרכת עם אלה בפעולה, המתאימה לגילאי זחילה עד שנתיים. במסגרת הפעילות הקטנטנים יחוו את מתקני הג'ימבורי מזווית אחרת ויגלו מה עוד ניתן לעשות במתוקייה.
  הפעילות מחזקת את הביטחון העצמי והקואורדינציה. מפתחת את מערכת השרירים ושיווי המשקל ומגבירה את תחושת העצמאות של הפעוטות.
  מנחה: הפעילות תועבר על-ידי אלה בר נור טיש. "אלה לי-לך ולתינוק". מאבחנת ומדריכה להתפתחות תינוקות וילדים (בגילאי 0-4) בשיטת "צעד ראשון". מנחת סדנאות להורים וילדים, מעבירה חוגי ליווי ותנועה התפתחותית במעונות וגני ילדים ברחבי הארץ, יועצת ומלווה צוותי גנים מבחינה מקצועית, מרצה בהשתלמויות למטפלות בנושאי התפתחות תינוקות, ומטפלת באופן פרטני בתינוקות עם קשיים התפתחותיים.

  פעילות אתגרית מוטורית לתינוקות ופעוטות

  פעילות אתגרית מוטורית לתינוקות ופעוטות

  שעות פעילות: ימים א'-ב', ד'-ה', ו' (חדש) 9:00-13:00 ומ- 16:00- 19:00 ייתכנו שינויים בשעות הפעילות. יש להתעדכן מול המערכת.
  מידע נוסף: לנרשמים לפעילויות ולסדנאות, המתוקייה פתוחה ללא עלות נוספת. עלות לביקור: 30 ₪ או בכרטיסייה של 5+1.

  מבצע חורף – כניסה למתוקייה בבקרים (א-ד) בין השעות 09:00-13:00 ב-20 ש"ח. לרכישה לחצו  תקף בין התאריכים 15.11 עד 15.1.17)
  לרכישת כניסה למתוקיה הקליקו

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו:
לקוחות ממליצים עלינו
מרכז חברותא להורים וילדים
הכי ממליצה על המקום המדהים הזה!!! ממש בילוי להורה ולילד.
כל הסדנאות מאוד כיפיות ומהנות. חוג הנגרות מעולה!! הבן שלי כבר ממשיך סדנא שלישית,
נהנה מהעשייה ולחזור הביתה עם משהו שהוא בנה.
הסדנת ליווי התפתחותית מדהימה עם לילך עזרא כל מפגש לומדים ונהנים עם הקטנטנים.
סדנת הדרכת הורים מהממת!! קיבלנו המון טיפים וכלים לחיים.
מאמרים אחרונים